Snad každá maminka mívá obavy, aby měla dokonale připravené potřebné oblečky ještě před příchodem miminka na svět. Později jen pořizovat další kousky dle potřeb dítka. Představujeme Vám naši přehlednou nabídku kojenecké a dětské módy, pečlivě zařazenou dle typu oblečení. Bohatý výběr obsahuje módu pro všechna roční období.

Základem bývají body s krátkým a body s dlouhým rukávem, nabízíme Vám i roztomilé body se sukničkou, nebo nohavičkami. Pohodlné kojenecké dupačky, bavlněné košilky, praktické teplákové soupravy, tepláčky, šortky a trička. Nápadité župánky, které využijete doma po koupeli, nebo v plaveckém kurzu.
Hned po sundání župánku může dítko skočit do bavlněného, nebo froté pyžamka. Pro malé slečny si prohlédněte nabídku šatiček a sukýnek, ve kterých se budou cítit jako opravdové princezničky. V zimním období oceníte teplé čepičky, kabátky, kombinézky, rukavičky, šálky, roztomilé chlupáčkové komplety a velmi oblíbené overálky, které usnadní oblékání miminka každé mamince.
Do porodnice jsme pro Vás připravili krásně sladěné soupravičky včetně čepičky a rukaviček. Pro slavnostní okamžiky nabízíme také velmi hezké soupravičky, které mají využití například při křtinách.