Užívejte si letní dny s Vašimi dětmi naplno!

Užívejte si letní dny s Vašimi dětmi naplno!

06. 06. 2017

V našem obchodě máme již léto v plném proudu. Jsme dostatečně zásobeni produkty, kterými Vám zpříjemníme výlety, cestování nebo například vodní hrátky. Nic už tak nebrání tomu, že můžeme trávit mnoho času venku na čerstvém vzduchu. Většina z nás se chystá během letních prázdnin opustit své domovy na více dní. Pro tuto příležitost máme připravenou bohatou nabídku dětských postýlek, které zajistí potřebné pohodlí Vašemu děťátku během celé dovolené. Rodiče jistě tuší, že je čekají velké přípravy na cesty v podobě několikahodinového balení dětských potřeb, dětská zavazadla většinou zabírají největší část zavazadlového prostoru. Děti nezapomínají například na plyšové mazlíky a podobné věci, které nutně musí také opustit domov. Vždyť i plyšový méďa si zaslouží pořádné prázdninové zážitky nebo vidět třeba moře :-)

První máj lásky čas

První máj lásky čas

03. 05. 2017

Stromy nám krásně rozkvetly a do května je snad povinností vstoupit sladkým polibkem pod voňavým stromem. Nemusí to být hned na tradičním pražském Petříně, stačí přece nádherně rozkvetlá jabloň u Vás na zahrádce nebo obyčejný rozkvetlý keřík, který potkáte při prvomájové procházce. Zajisté budete mí v těchto případech více soukromí něž na pražském Petříně :-)  Poslední dubnový den si většina z nás zpříjemní tradicí v podobě pálení čarodějnic. Zajisté dojde na výrobu originální čarodějnice, pod kterou později vzplane oheň a my se budeme moci pustit do opékání buřtíků.  I když pánové, kteří pocházejí z vesnic vědí, že v tento den mají i další povinnosti. Jedná se o stavění tradiční májky, která je symbolem jara.

Velikonoce

Velikonoce

10. 04. 2017

Brzy se nám budou prohýbat stoly pod různými dobrotami a my si budeme užívat velikonoční pohodu s našimi nejbližšími. Během velikonočních svátků nás čeká pár dní volna, které nás vybízejí zvolnit tempo a užívat si rodinné pohody. Tatínkové zajisté vyrazí se svými chlapečky do přírody pro pár proutků vrby, aby byli včas připraveni na velikonoční koledu. Naučí tak malého koledníka jedné z tradic Velikonoc, pletení pomlázky. Malé slečny opráší své zástěrky a vyrazí za maminkou do kuchyně. Je na čase přichystat pečené dobroty v podobě beránka nebo mazance. Na velikonoční neděli je snad program pro všechny hospodyňky jasný, příprava velikonočních vajíček. 

Přivítejme jaro!

Přivítejme jaro!

27. 03. 2017

Konečně jsme se dočkali a mohli jsme odložit zimní bundy, kombinézy a huňaté svetry. Venku na nás čekají první hřejivé paprsky sluníčka a na zahrádce začínáme vídat první kvítky. Možná se nám jen trošku zasteskne,  až budeme uklízet zimní sportovní vybavení a vzpomeneme si na zasněžené svahy. Ale co, svařák si můžeme dát i při jarní procházce, přece jen večery bývají ještě chladnější :-)

Jaro ve stylové dětské módě

Jaro ve stylové dětské módě

22. 02. 2017

Přivítejte jaro ve stylové dětské módě. Připravili jsme pro Vás nabídku originálních kousků dětské módy ve kterých bude Vaše děťátko opravdu jedinečné. Tyto dětské oblečky ve většině případů obsahují originální potisk a díky neutrální barvě je můžete snadno sladit, rázem tak vytvoříte několik druhů líbivých modelů. Tento styl módy si velmi rychle oblíbíte Vy a především Vaše děťátko. Samozřejmostí je vysoká kvalita použitého materiálu. Jaro je jako stvořené pro provětrání dětského šatníku. Dopřejte Vašemu děťátku pár nových kousků této dětské módy v originálních designech.