Na téma "plenky" dokáží diskutovat budoucí i zkušené maminky dlouhé hodiny, hovory plné názorů a letitých zkušeností. V naší nabídce objevíte vše, co se týká plenek a pohodlného přebalování.
Nabízíme bambusové plenky, využívány i jako osušky při koupeli, klasické bavlněné plenky, které mají všestranné využití, použitý materiál je velmi příjemný k dětské pokožce. Děti jistě ocení moderní, barevný potisk. Flanelové plenky jsou nejvíce využívány jako přebalovací podložka, svrchní materiál je měkký, hřejivý flanel a tak je miminku po dobu přebalování velmi příjemně. Ideální doplněk do  Vaší přebalovací tašky. V nabídce samozřejmě najdete i klasické přebalovací podložky na přebalovací pultíky pro domácí využití. Dále jednorázové přebalovací podložky, ideální na cesty.
Máme pro Vás připravenou širokou nabídku jednorázových plenek, kde dbáme na vysokou absorpci plenky a pohodlnost miminka. Velmi oblíbené maminkami jsou EKO plenky, vyrobeny z biologicky odbouratelných zdrojů, bez parfemace a jsou velmi dobře snášeny dětmi s citlivou pokožkou. Nezapomeňte se dobře zásobit vlhčenými ubrousky, které zajisté využijete na každém kroku s Vaším dítkem.