Při péči o miminko rádi využijete různé pomocníky. Ať už se jedná o koupání, krmení a přípravu jídla, bezpečnost, nebo zdravotnické potřeby.

Pro pohodlné večerní koupání Vám nabízíme prakticky tvarované vaničky, lehátka a protiskluzové podložky. Houbičky a žínky na mytí. Krásné teploměry do vody v podobě zvířátek pro snadnou kontrolu teploty vody. Své uplatnění v koupelně najdou také protiskluzová stupátka. Dále pro Vás máme nočníky, pro větší děti WC sedátka.
Přípravu jídla pro malé strávníky Vám zpříjemní různé parní vařiče. První příkrmy můžete servírovat na bezpečných miskách včetně šetrných příborů, které u nás také najdete. K zajištění teplého pokrmu i na cestách Vám pomohou termoboxy a ohřívače. Velmi oblíbený cestovní ohřívač do auta, který máte ihned po ruce. Příkrm během pár vteřin podáváte bez křiku hladového dítka. Na pitný režim jsme vybaveni velkým výběrem kojeneckých lahviček, termo lahviček, prvních hrnečků včetně náhradních náústků, saviček a držadel ke kojeneckým lahvičkám. Pro snadnou údržbu nezapomeňte na kartáč na lahve a vhodný mycí prostředek určený pro šetrné mytí. Důkladná čistota je pro novorozená miminka velmi důležitá. Nabízíme sterilizátory elektrické i do mikrovlnné trouby, vhodné pro sterilizaci lahví, saviček, odsávaček a podobně.
Ze zdravotnických potřeb zmiňujeme digitální kojenecké váhy, manikúry, teploměry, zubní kartáčky a nosní odsávačky. Maminkami nejvíce oblíbená odsávačka na vysavač pro rychlé a důkladné odsátí. Rýma je pro kojence velmi nepříjemné onemocnění. Ucpaný nosík znemožňuje kojení a ruší klidný spánek miminka. Nosní odsávačka by neměla chybět ve Vaší výbavičce, ať Vás první rýma nepřekvapí.
Když se vzdálíte na pár kroků od dětské postýlky, můžete využít službu chůvičky. Velmi spolehlivé, digitální chůvičky včetně možného propojení s obrazovkou, ať máte miminko stále na očích. Klidný spánek celé rodiny zajistí monitor dechu.