Není na světě nic krásnějšího než rozzářené dětské oči radostí, například při rozbalování nové dětské hračky. Připravili jsem pro Vás rozmanitou nabídku hraček pro všechny věkové kategorie.

Pro nejmenší jsou to hrací deky, hrazdičky, houpací koníky, hračky do vany, kolotoče a spirály na postýlku, hudební a zvukové hračky.
Dále hračky na cesty, textilní knížky a rozvojové hračky, aby dítka mohla objevovat svět již od útlého věku. Chlapečky zajistě potěší auta v nejrůznějších podobách. Vláčky, lodě, letadla a technické stroje.
Pro venkovní vyžití můžete vybírat dětské stany, nábytek, domečky, míče, houpačky, pískoviště a kompletní sety pro zábavu na písku pro celou rodinu.
Rádi Vás děti napodobují při domácí práci, nebo Vaší profesi? Dejte jim prostor pro rozvoj. Nabízíme obchůdky s příslušenstvím, doktorské kufříky, dílny pro malé kutily a dětské kuchyňky pro malé hospodyňky.
Malé výtvarníky potěší nabídka sad pro malování, omalovánky, tabule, razítka. Ruční práce v podobě zažehlovací mozaiky, pletací sady a navlékání korálků.
Na závěr nesmíme zapomenout na panenky pro naše nejmenší, starostlivé maminky. V nabídce máme i různé doplňky pro panenky, jako jsou kočárky, postýlky a oblečky.
Nejkrásnější chvíle Vás čekají při hraní společenských her. Ať už jsou to deskové hry, pexeso, nebo puzzle, nejcennější je přece společně strávený čas.