O nejkrásnějším dětském království sní snad každé malé dítko a my dospělí se snažíme jejich tajné sny plnit.

Jako první se nabízí dětské postele, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, mají praktické zábrany na bocích, které chrání dítko před pádem z postele během spánku. Jsou zdobeny ekologickým, nápaditým a líbivým potiskem. Dalším velmi oblíbeným kouskem nábytku jsou křesílka a pohovky. Děti se rády cítí jako my dospělí, tak jim dopřejme kousek nábytku, který se nachází i v našem obývacím pokoji. Jedinečné, praktické pohovky a křesílka pro odpočívání, nebo hraní. Jsou velmi lehké, dítko si je může samo přesunout kamkoli bez Vaší pomoci. Dále nabízíme komody a skříně s dětskými motivy a praktické boxy na hračky.
Pro naše nejmenší máme připravené velmi kvalitní a bezpečné jídelní židličky, praktické ohrádky, lehátka, překrásné kolébky a koše, které máme v nabídce i s kompletní výbavou, aby se miminko v prvních dnech života cítilo velmi bezpečně a příjemně.
Doladit pokojíček k dokonalosti můžete pomocí lampiček, lustrů a závěsů, které u nás najdete ve stejných vzorech jako jsou například sady do postýlek.
Nabízíme spoustu možností a kombinací, jak vytvořit dětské království nádherně sladěné.