Nejdůležitějším prvkem na cestách našich nejmenších je samozřejmě autosedačka. Pro bezpečnost našich dítek jsme Vám připravili širokou nabídku kvalitních autosedaček, vybere si tak opravdu každý. Vybírat můžete například ze značek Britax Römer, Caretero, nebo Coto baby.
Při výběru vhodné autosedačky je na prvním místě bezpečnost dítka. Čím dál více oblíbená je volba takzvané "rostoucí autosedačky", která dítko doprovází na cestách několik let, postupně se přizpůsobuje dle aktuální váhy malého cestovatele. Snadná a rychlá montáž autosedačky v autě je další z požadavků většiny maminek. Pro menší dítka autosedačka zpravidla obsahuje pětibodové provedení bezpečnostního pásu, větší děti jsou pak připoutány k autosedačce pomocí tříbodového pásu v autě. Praktický je snímatelný a pratelný potah, který u nás můžete pořídit i zvlášť v kategorii potahy.
V případě potřeby poradenství při výběru vhodné autosedačky nás neváhejte kontaktovat. Věříme, že společně najdeme řešení pro bezpečnost a pohodlí každého, malého cestovatele.