Vrácení zboží

V případě, že Vám objednané zboží nevyhovuje, máte právo ho podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č. 367/2000 bez udání důvodu vyměnit za jiné nebo vrátit.

Podmínky pro výměnu nebo vrácení zboží

a) Zákazník musí informovat prodávajícího nepozději do 14ti dnů ( určující je datum odeslání) od převzetí zásilky ( vyplněním formuláře zde )

b) Zákazník musí odeslat vrácené zboží doporučeně ( ne dobírkou) na níže uvedenou adresu a to nejpozději do 14ti dnů od jeho obdržení.

Kam zboží zaslat

Jarmila Petrášková – Babytera.cz

Skalní 458

252 62 Statenice

c) Zboží nesmí jevit jakékoliv známky opotřebení či znečištění a musí být zasláno v originálním ( původním) obalu. Kosmetické přípravky nesmí jevit známky otevření. Z hygienických důvodů nelze vrátit otevřenou či testovanou kosmetiku. Tyto podmínky platí i pro situaci, že Vám vůně kosmetiky nebude vyhovovat.

Jakmile nám bude zboží doručeno a veškeré výše uvedené podmínky budou náležitě splněny, provedeme jeho výměnu ( pokud bude skladová zásoba), nebo vrácení peněz.

Vrácení peněz zákazníkovi probíhá formou bankovního převodu na jeho účet do 14-ti dnů, od převzetí zásilky od doručovací služby. V případě, že zákazníkovi vzniknou náklady na doručení zásilky dodavateli, bude částka proplacena spolu s částkou za zboží.

Vrácená částka je snížená o hodnotu poštovného, pokud bylo zboží nakoupeno s dopravou zdarma.

V případě výměny si zákazník vybírá libovolné zboží z aktuální nabídky na http://www.babytera.cz a případný rozdíl v ceně uhradí ( respektive mu bude odečten).

Za výměnu zboží na přání zákazníka účtujeme poštovné ve výši 99 Kč. Případně lze kombinovat s novou objednávkou a pokud objednávka převýší částku 3.500 Kč opět máte dopravu zdarma.

Reklamace

Vznikne-li na zboží dodaném elektronickým obchodem www.babytera.cz reklamační důvod, je potřeba postupovat následně:          


Písemné oznámení o zjištěných závadách uplatňuje kupující vyplněním Reklamačního formuláře níže.

Postup uplatnění reklamace:
  1. Sepište podropný popis závady + přiložte detailní foto
  2. Zašlete zboží na adresu: Jarmila Petrášková - Babytera.cz, Skalní 458, 252 62 Statenice
  3. Jakmile zásilku převezmeme, zvážíme stav a buďto zboží nahradíme novým kusem, nebo Vám zašleme částku za zboží na účet do 10ti pracovních dnů.
  • Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkcí a škod vzniklých neodborným používáním, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi. Na vady tohoto druhu se nevztahuje případná poskytnutá záruka.